Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, 2000 yılında  kurulmuştur. Kuruluşunu takip eden yıllarda kendisini sürekli geliştiren şirketimiz bugün TUĞRA RAF markasıyla ülkemizin kendi sektöründe en önemli tedarikçilerinden birisi haline gelmiştir. Şirketimizin merkezi ANKARA İVEDİK de bulunmaktadır. 

Firmamız aile şirketi olup aile hukukuna önem vererek birliği beraberliği dayanışmayı kendisine hedef edinerek çevreye örnek olma yolunda ilerlemektedir.

Başlıca ürünler; depo rafları, market rafları, arşiv dolapları, soyunma dolapları ve market mağaza ekipmanlarıdır. Sattığımız ikinci el  ürünler ile süpermarketlere, yapı marketlere, mağazalara, devlet kuruluşlarına ve birçok sanayi koluna hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok yönlü çözümler geliştirerek keşif, projelendirme, üretim ve montaj hizmetlerimizle müşterilerimize anahtar teslim proje hizmeti sunmaktayız. Ayrıca, satış sonrası hizmetlerimiz ve uzman montaj kadromuzla müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen göstermekteyiz. 

TUĞRA RAF markasıyla çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.

Çalışanların güvenliğini her şeyin önünde tutan şirketimiz, iş güvenliği konusunda uzman iş ortaklarıyla çalışarak çalışanlarının güvenliğini sağlamaktadır. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişim anlayışıyla ülkemize katkı sağlamaya çalışan şirketimiz, TUĞRA RAF  kalite ve dürüstlükten ödün vermeden sektöründe ikinci el raf konusunda şehrimizin ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olmayı hedeflemektedir.Bu amaç doğrultusunda dürüstlükten taviz vermeden müşteri memnuniyeti en üst noktadadır.

Hedefimiz tecrübe, disiplin ve iyi hizmetin müşterilerin seçimini sağlayacak değerler olduğunu unutmadan müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi verebilmektir.

Bugüne kadar kaliteli mal ve hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız, halen aynı müşteri odaklı anlayışla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerine toptan ve perakende olarak malzeme teminine devam etmektedir.

EN ÖNEMLİ TİCARİ AHLAKIMIZ GÜVEN VE DÜRÜSTLÜKTÜR.